0 0

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url

Ingredients

Kahkülleri nasıl uzatabilirim?
Makyaj nasıl tazelenir?
Tirnak soyulmasi nasıl engellenir?
Tırnak nasıl uzatılmalıdır?
Dudak kurumasını nasıl engellerim?
Güzellik Sırları

Güzellik Sırları

Güzel olmayı her kadın ister.Peki güzel olmanın sırları nelerdir ? Güzelolmanın sırlarını bir kaç soru altında inceliyelim;

  • Medium

Directions

Kahkülleri nasıl uzatabilirim?
Kahküllerinizi uzatmak istiyorsanız kuaförünüzden yüzünüzün çevresine birkaç kat ekletin. Kahkülleriniz uzarken yeni kestirdiklerinizle karışmasını sağlayın. Uçlarını belli bir sırada tutmanız gerek. Biraz sabır şart çünkü biraz uzun sürebilir uzamaları.

Makyaj nasıl tazelenir?
Yüzünüzde olan makyajın üzerine tazelerken pudra sürerseniz kırışık bir görüntü oluşur. Yüzünüzü temizleyene kadar makyajınızı yenilemeyin. Bir mendili bölüp hafifçe yüzünüzde gezdirin daha taze göründüğünüzü göreceksiniz. Biraz kapatıcı ve allık ekleyebilirsiniz.
İri gözenekleri nasıl küçük gösteririm? Gözeneklerinizi küçük göstermenin tek yolu yüzünüz temizken tonik sürmek. Kil maskesi de yapabilirsiniz. Genellikle fondöteninizin yağsız olmasına dikkat edin. Ve pudrayı uygularken de büyük bir fırçayı kullanın.

Tirnak soyulmasi nasıl engellenir?
Buradaki püf nokta astar sürmek. İki günde bir astar ya da cila sürmelisiniz. Vitamin eksikliğinden de tırnaklarınız soyulabilir. O zaman doktorunuza danışmanız gerekir.
Kivircik saçı nasıl düzleştiririm? Doğal kıvırcık saçlıysanız saç şekillendirici kullanmalısınız. Isıyı 100 dereceye ayarlayın.

Tırnak nasıl uzatılmalıdır?
Dengeli beslenme tırnaklarınız içinde çok önemli. Kalsiyum almak tırnaklarınızın uzamasını sağlar.
Saçı daha hacimli nasıl gösterebilirim? Eğer saçınız düzse daha hacimli göstermek için açık havada saçınızı kuruttuktan sonra bigudilerle sarın daha sonra hacimli gözükmesini sağlayacak bir saç spreyi sıkın. Bigudileri saç kurutma makinesiyle kuruttuktan sonra hazırsınız.

Dudak kurumasını nasıl engellerim?
Özellikle kış aylarında dudaklarınız daha çok kurur. Daha çok su içerek kurumalarını engelleyebilirsiniz. Dudaklarınıza süreceğiniz balda işinize yarayabilir. Bal aynı zamanda dudakların korunmasını da sağlar.

lp

previous
KUZU KULAĞI SALATASI
next
Meyveleri Kabuklarıyla Birlikte Yiyin

Add Your Comment